Facebook RSS
Home Aktuality Siam Paragon, nákupy i zábava

Siam Paragon, nákupy i zábava

Siam Paragon je zřejmě největší a nejluxusnější obchodní dům v celém Thajsku. Nachází se v obchodním centru Bangkoku a v blízkosti dalších velkých nákupních center. Naproti přes ulici leží známé náměstí Siam Square s mnoha obchody a těsně vedle obchodní centrum MBK, před několika lety vyhledávané nezávislými cestovateli pro jeho thajskou atmosféru.

.

Přímý vstup z nadzemního metra Skytrain dělá z obchodního domu Siam Paragon snadno dosažitelný cíl, ať jste ubytovaní kdekoliv v Bangkoku.  K dostání je zde všechno možné, od potravin přes techniku, oblečení, kosmetiku, upomínkové předměty až po luxusní auta. Je tu také nepřeberné množství různých restaurací a bufetů, které s oblibou navštěvují moderní Thajci. Jistě si tu poopravíte názor na Thajsko jako na rozvojovou zemi.

V širokých chodbách nákupního centra probíhají často různé a někdy i zajímavé výstavy, je tu multikino včetně 3D projekce, velký sál, kde se konají nejrůznější akce, někdy i za účasti některého z členů královské rodiny. Za návštěvu stojí i velké, zajímavé mořské akvárium s mnoha rozličnými živočichy, umístěné v suterénu obchodního domu. Jistě, v Thajsku je i několik levnějších mořských akvárií, ale toto je zaručeně nejvýstavnější a stojí za návštěvu, i když vstupné je nehorázně vysoké.

Chcete-li poznat jinou, moderní tvář Thajska, neváhejte a navštivte tento obchodní dům. V jeho útrobách můžete dobře strávit i několik hodin.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Comments Off on Siam Paragon, nákupy i zábava  comments