Facebook RSS
Home Bangkok Baiyoke Tower

Baiyoke Tower

Baiyoke Tower II je nejvyšší budovou v Bangkoku i v celém Thajsku (do té doby než bude v Pattaya postavena plánovaná Ocean 1 Tower). Najdete ji v moderním centru města poblíž Pratunamu. Budova je 304 m vysoká, nepočítáme-li výšku antény. V jejích 85 patrech je umístěn čtyřhvězdičkový Bayioke Sky Hotel, nejvyšší hotel v jihovýchodní Asii a čtvrtý nejvyšší hotel na světě. Má téměř 700 pokojů, umístěných mezi 22. a 74. patrem a kromě běžného vybavení má i vlastní golfové hřiště. V dolních patrech budovy je tradiční obchodní dům, připomínající spíše tržiště.

I když nejste ubytováni v tomto hotelu, můžete si vychutnat výhled na celý Bangkok z oken vyhlídkové plošiny pro veřejnost na 77. patře, nebo si posedět v “Roof Top Bar & Music Lounge” v 83. patře. V 84. patře je  otevřená otáčivá vyhlídková plošina Sky Walk. Rozhled je skutečně dokonalý a budete-li mít chvíli čas, určitě si ho nenechte ujít.

Hotel je 500 m od nákupního centra Bangkoku (Central World a Pratunam) a v těsné blízkosti stanice BTS (nadzemního metra) Ratchaparok.

 
Tags:
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Comments Off on Baiyoke Tower  comments