Facebook RSS
Home Bangkok Snake farm

Snake farm

Snake farm Pasteur (Hadí farma) je výzkumný ústav a stanice pro odběr hadího jedu. Pro thajské návštěvníky i cizince je přístupné malé muzeum, terárium a venkovní výběhy pro větší hady. Dvakrát denně se zde konají představení, při kterých vám předvedou své hadí miláčky. Na konci představení se můžete dokonce s některými z nich pomazlit, což je v oblibě zejména u místních návštěvníků.

Návštěva hadí farmy je zajímavá a blízký kontakt s hady je o mnoho bezpečnější než nenadálá střetnutí v přírodě. Třeba od zeleného hada svinutého v dřevěném sloupu v muzeu Suan Pakkad utíkala průvodkyně co jí nohy stačily, přes to, že prohlašovala, že není jedovatý. A když půl metru za mnou spadl s velkým plesknutím ze stromu asi metr dlouhý zelený had v rezortu na Ko Nang Yuan, nebyl jsem si jistý, jestli mu na stromě pouze náhodou uklouzla noha, nebo se jen netrefil.

Snake farm je poblíž Lumpini parku a její návštěvu můžete spojit s procházkou po parku nebo nákupy na Silom Road. Nejlepší spojení na je nadzemním metrem BTS na stanici Sala Daeng, nebo metrem MRT na stanici Silom. Otevřeno 9:00 – 16:00, o víkendech  jen dopoledne, hadí představení se koná okolo druhé hodiny, o víkendech v 11:00.

 
Tags: ,
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Comments Off on Snake farm  comments