Facebook RSS
Home Jih Ko Phi Phi Leh

Ko Phi Phi Leh

เกาะพีพีเล

Vzdálenější ostrov Ko Phi Phi Leh je mořský národní park. Úžasné zálivy, krásné pláže a čistá voda přitahují denně mnoho turistů, šnorchlařů i potápěčů. Výlet k nebo na Ko Phi Phi Leh lze jen doporučit. Nejjednodušší je zúčastnit se jednodenního šnorchlovacího výletu lodí z Ao Nang nebo Krabi.

Na ostrově není žádné ubytování. Nejbližší resorty jsou na vedlejším ostrově Ko Phi Phi Don.

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
2 Comments  comments 

2 Responses

  1. Jiřina Viková

    Dobry den. Thajsko jsem jeste nenavstivila, je to moje prani. Protoze nejsem nijak majetna, chtela bych navstivit to nejkrasnejsi z Thaiska. Jsou znama mista-ostrovy ale kdyz jsem tam nikdy nebyla tak nevim ktedre misto je nejkrasnejsi a take vychozi na poznavani. Tedy hlavne hlavne prirodnich krasy, plaze, more, skaly v mori, prostedi. Na ubytovani si predstavuji bungalovy u plaze v srdci prirody. Muzete mi neco doporucit, a nebo nasmerovat, nabidnout vase nabidky. Jste CK? Dekuji za mailik. 604779017

    • thajsko

      Nejsme cestovní kancelář. Pro Vaši dovolenou u moře Vám doporučujeme jakýkoliv ostrov. Nejjednodušší pro turistu, který jede do Thajska poprvé je Ko Samet. Doporučujeme prohlédnout si na našem webu rubriku Moře.