Facebook RSS
Home Moře Okolí Ko Changu

Okolí Ko Changu

Pobyt na ostrůvcích okolo Ko Changu je skvělá volba pro strávení části dovolené. Ostrůvky poskytují klidnou atmosféru menšího množství resortů i turistů. A hlavně čistší vodu s dohledností někdy i přes 5 metrů.

Nejbližší, Koh Yuak je k dosažení i malou soukromou lodičkou za cca 20 min. Je bez ubytování, jen s malou plážičkou. Můžete se vykoupat i šnorchlovat, uvidíte rybičky i něco málo korálů.

Ostrov Ko Wai má několik pláží na různých stranách ostrova a asi tři rezorty. Zastavují na něm také šnorchlovací výlety, i když toto místo nenáleží k z hlediska šnorchlování k nejlepším.

Plochý Ko Mak je poměrně velký ostrov, s několika resorty a odlehlou vesnicí. Na pobyt je ostrov velice příjemný, lze na něm udělat i větší procházky a večer lze na pláži sehnat rožněné ryby.

Na malinký Ko Rayang se stěží vtěsná jeden resort s restaurací. Na malé plážičce je hezké koupání. Můžete i šnorchlovat, uvidíte rybičky i něco málo korálů.

Pro lepší zašnorchlování je ovšem nutno si na koupit celodenní lodní šnorchlovací výlet. Zajistí vám ho ve vašem rezortu, nebo ještě lépe v nějaké cestovní kanceláři na Ko Changu. Je jich tam mnoho a nabídka je dosti podobná. Odjíždí se obvykle z vesnice Bang Bao.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Comments Off on Okolí Ko Changu  comments