Facebook RSS
Home Průvodce Okolí Pattaya

Okolí Pattaya

I  přes nepříliš dobrou pověst letoviska Pattaya lze v okolí nalézt docela dobré koupání a v dobře vybraném hotelu příjemně prožít dovolenou. Velká výhoda této lokality je ohromné množství různorodých turistických atrakcí od nočních barů po buddhistické chrámy, nádherné parky a zoologické zahrady. Vše v okolí cca 50 km. Určitě se zde nebudete nudit.

JomtienKromě Jomtienu lze najít dobré koupání na Amphur beach a několika dalších přilehlých plážích. Pláže jsou písčité a nepříliš strmé. Voda je částečně zakalená vlnami zvedaným pískem. Snažte se zachovat si možnost koupat se nejen v moři, ale i v hotelovém bazénu. Při pobytu si snažte využít co možno nejvíce z nepřeberného množství turistických atrakcí města Pattaya. Sloní kemp, plovoucí trh, vyhlídková věž, Mini Siam a mnoho dalších.

Koh Larn - menší hezké plážeO hodně lepší než na pobřeží je koupání na ostrovech. V této oblasti především na některé z menších pláží ostrova Koh Larn. Nezávislí turisté se zde mohou i na několik dní ubytovat, ostatní mají možnost jednodenní návštěvy z Pattaya.

Nong NoochV překrásném komplexu Nong Nooch se můžete procházet rozlehlými zahradami s mnoha tropickými rostlinami, stromy i květinami a vidět i zajímavá zvířata. Zpestření pobytu přináší návštěva kulturního nebo historického doprovodného programu.

Anek Kusala SalaZa návštěvu také stojí čínské muzeum Anek Kusala Sala. V jeho těsné blízkosti je thajský buddhistický chrámový komplex Wat Yansangwaravam s hezkým rozhledem od jednoho z chrámů na kopci.

.
 Těžko v této ryze turistické oblasti poradit nějaké autentické thajské místo. Vyzkoušejte Ang Sila, Sattahip nebo thajský turistický cíl ostrov Ko Sichang. Zvažte ale váš hlad po autentičnosti a větší vzdálenost těchto lokalit.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Comments Off on Okolí Pattaya  comments